Privātuma politika

Personas dati ir jebkura informācija, ko tieši vai netieši var attiecināt uz kādu personu. SIA UL Logistics apstrādā jūsu personas datus saskaņā ar LR likumdošanu, kā arī atbilstoši saistošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem.

Kā un kādi personas dati tiek ievākti?

Reģistrējoties lemonleaf.lv interneta veikalā vai veicot pirkumus, klients ievada savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, mobilā telefona numuru, adresi, tāpat tiek ievākti dati par pieslēgumu un statistikas dati par apmeklētajām vietnes apakšlapām. Statistikas datus par šīs vietnes apmeklējumu un tajā veiktajām darbībām ievāc Google Analytics sistēma. 

Kā tiek izmantoti jūsu personas dati?

Jūsu personas dati ir nepieciešami, lai nodrošinātu pirkuma apstrādi un piegādi. Savāktie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu un tiek izmantoti tikai datu apstrādes nolūkā. Mūsu darbinieki izmanto jūsu norādītos personas datus, lai varētu piegādāt pasūtījumu. Jūsu norādīto e-pasta adresi mēs izmantojam, lai nosūtītu jaunākos piedāvājumus par precēm, ja esat tam piekrituši. Ievāktos personas datus mēs nenododam trešajām personām, kā arī nepārdodam marketinga uzņēmumiem. 

Iespējamu likuma pārkāpumu gadījumā, kā arī lai aizsargātu SIA UL Logistics īpašumu un tiesības, savāktie personu dati var tikt nodoti varas iestādēm gadījumos, kad to pieprasa normatīvo aktu prasības.  

Ievāktie personas dati tiek glabāti drošā veidā vietnes administratora sistēmā, kura apsargāta ar paroli atbilstoši prasībām. 

Pircējam ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt informāciju par SIA UL Logistics rīcībā esošajiem personas datiem, pieprasīt to labošanu un/vai dzēšanu, rakstot e-pastu uz admin@lemonleaf.lv. 

Sīkdatņu lietošana

Šīs vietnes apmeklēšanas laikā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu vietnes darbību. Lietojot šo vietni, pircējs piekrīt sīkdatņu lietošanai. Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkā, kā arī dzēst jau saglabātās sīkdatnes. 

Ja jums ir jautājumi par personas datu apstrādi šajā interneta vietnē, rakstiet savus jautājumus uz admin@lemonleaf.lv.